Bizi Tanıyın

Neden Bizi Seçmelisiniz

      Bir prefabrik kuruluşu olan AYBET BETON Prefabrik Yapı Elemanları San. A.Ş. Şirketi Samsun un Bafra ilçesinde TARİHİ KEMERLİ ÇETİNKAYA KÖPRÜSÜ Kızılırmak Seddesi 4. km de 22.000 m2 kapalı alan , 480.000 maçık saha üzerine kurulmuş bulunmaktadır.

      AYBET BETON PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SAN. A.Ş.  1993 yılında Aydıner İnşaat A.Ş. nin Prefabrik kanalet, menfez, büz, bordür, şev elemanları,ızgara taşları ve çit direkleri ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretime başlamış; daha sonra gerekli alt yapı işlerini tamamlayarak 1997 i senesinde Sanayi Yapı Elemanları, 1998 senesinden   itibaren de  Öngerme   Köprü  Kirişleri üretmeye  başlamıştır.

      İlk üretimimiz olan Samsun Makine Sanayi A.Ş. 40.000 m2 kapalı alan üzerine Samsun Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş Türkiyenin emsalindeki en büyük Aydıner İnşaat A.Ş. ye ait tesislerinden birisidir.

      Modern bir teknolojiye sahip tesislerimizde tüm çalışmaların  akademik araştırma ve geliştirme programlarıyla desteklenerek , araştırmacı,yenilikçi ve çağdaş yapısı genç ve dinamik kadrosu ile bütünleştirilmiştir.

      Prefabrik imalatın başladığı günden bu yana kapasite ve üretim çeşitliliğinin sürekli arttığı tesislerimizde ; Ticaret ve Sanayi Yapıları , Fabrika binaları – Depolar , Sinema ve Düğün Salonları , Hipermarketler , Katlı Otoparklar , Öngermeli Köprü Kirişleri ve Diğer Beton Ürünler ; Alt Yapı Elemanları Kilitli Parke Taşları , Çim Taşları ,Beton Bordürler , Muhtelif ebatlarda Muflu ve Mufsuz Büzler , Muhtelif ebatlarda Menfezler , Prefabrik Kanalet , TCK Nirengi Taşları , PTT Menholleri , Park Bahçe Prefabrik Masa Takımları , Kaldırım Önü Mantarları , Bağ-Bahçe Çevre Duvar Panelleri ,  Çit Direkleri , Tekstürlü Duvar Kaplama Elemanları , Çiçeklik türü Kent Mobilya çeşitleri ile kaliteyi ön planda tutarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

      Tüm çalışmaların modern bir anlayış içerisinde sürdürüldüğü fabrikamızda BS 60 dahil olmak üzere çeşitli sınıflardaki beton karışımları ve kalite kontrolleri test edilmektedir.ISO 9001 Kalite Belgesi , TSE İmalat Yeterlilik Belgesi , TS 11222 Hazır Beton , TS 436 Bordür Taşları , TS 2824 Parke Taşları  ve Türkiye Prefabrik Birliği Kalite Güvence Belgelerine sahiptir.

      Aybet Beton Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi A.Ş. bugüne kadar yüzbinlerce m2 Prefabrike Sanayi Binasına ve binlerce adet Öngermeli Köprü Kirişine imza atmış olup , müşteri memnuniyetini ilke edinerek uluslararası standartlara uyumlu ürünler üreterek  kalitesi ile kendini tanıtmaktan mutluluk duymaktadır.

      Aybet Beton , çağdaş yapısı ve kalite anlayışı ile daha bir çok başarının altına sizlerle birlikte imza atmaya hazırdır.